605 850 101 | 607 559 973
Kruszywo transport
Kruszywo dostawa

Mariotrans S.C. - od 2006 roku działamy na terenie Warszawy i okolic, specjalizujemy się w dostarczaniu na zamówienie wszelkich materiałów sypkich: piasku, ziemi, żwiru, pospółki, tłucznia drogowego, gruzu budowlanego, wywóz śniegu oraz innych. Posiadamy specjalne uprawnienia - licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Starosta Warszawski Zachodni Ożarów Mazowiecki)

Zdobyte doświadczenie z różnymi typami transportowanych materiałów, w wielu branżach i dla najbardziej znanych marek, pozwala nam na zagwarantowanie Państwu najwyższej jakości usług transportowych.

Dlaczego potrzebna jest firma transportowa z doświadczeniem?

Większość materiałów sypkich wrażliwa jest na warunki atmosferyczne i inne czynniki przewozu (różne substancje podatne są np. na przesypywanie się, zbrylanie, rozgrzewanie, upłynnianie, rozpylanie itp.), dlatego tak ważne jest zapewnienie im odpowiednich warunków transportu jak również dbanie o czystość przestrzeni ładunkowych.

W transporcie materiałów sypkich klient musi mieć pewność, że powierzony firmie przewozowej towar bez przeszkód i punktualnie dotrze na miejsce (niezależnie od użytego środka transportu). Aby tak się stało należy korzystać z ofert przedsiębiorstw, które posiadają wyłącznie sprzęt sprawdzony i w pełni bezpieczny oraz dysponują wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Klienci zamawiający transport pytają również o:

Ta strona używa plików cookie