605 850 101 | 607 559 973
Wykopy - wywóz ziemi z wykopu
Roboty ziemne - humus

Mariotrans S.C. - od 2006 roku działamy na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy usługi w zakresie wszelkiego rodzaju prac ziemnych z wykorzystaniem koparko-ładowarki. Kompleksowe przygotowanie terenu pod różnego rodzaju inwestycje takich jak: usuwanie humusu, przygotowanie nawierzchni pod płytę betonową, podwyższenie lub niwelacja terenu, utwardzenie pod dom i inne obiekty, utwardzenie terenu pod parking, wykopy i roboty ziemne np: wykop pod fundament, kanalizację, wodę, gaz, kable elektryczne i telefoniczne, odwodnienie terenu, drenaż etc. Wyburzanie obiektów zarówno przemysłowych jak i mieszkaniowych oraz kucie młotem. Jako dostawca materiałów sypkich oraz kruszyw zajmujemy się również wymianą piasku (w tym piasku z atestem) na terenie rekreacyjnym tj.: piaskownice, boisko, plac zabaw - zobacz przykładową realizację związaną z wymianą piasku piaskownicy i na terenie rekreacyjnym.

Wykopy i roboty ziemne

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie prac budowlanych, stawia nas wśród liderów na rynku związanych z pracami ziemnymi oraz transportem i dostawą kruszyw. Inwestujemy w najnowszy sprzęt oraz urządzenia, gwarantujące niezawodność prac. Posiadamy najlepszych operatorów z wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem zawodowym. Posiadamy doświadczony zespół złożony ze specjalistów, posiadających uprawnienia do obsługi maszyn, prowadzenia prac rozbiórkowych, wykopów i wyburzeń.

Wszystkie zlecenia wykonujemy starannie, rzetelnie i terminowo, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy.

Klienci zamawiający prace ziemne pytają również o:

Ta strona używa plików cookie